Archiwum

21 października zaczyna się 30-ty Kongres Europejskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 410 w hali X4.

EANM 2016 Barcelona
Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na dorocznym kongresie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej (EANM) w Barcelonie.
Mamy zaszczyt poinformować o wyjątkowym sukcesie polskiej medycyny nuklearnej - podczas kongresu  Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej  prof. Leszek Królicki  (Warszawski Uniwersytet Medyczny)  otrzymał prestiżową nagrodę imienia Marii Curie.

19-ta Światowa Konferencja Badań Nieniszczących odbyła się w dniach 13-17 czerwca w Monachium. Konferencja i wystawa były okazją do spotkań z naszymi partnerami z Europy, Ameryki, Afryki i Azji. Produkowane przez POLATOM źródła do gamma-radiografii eksportujemy do ponad 30 krajów - z powodzeniem konkurując nawet na odległych rynkach Ameryki Południowej czy Dalekiego Wschodu.

 

Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM informuje, że posiada do sprzedania dwa samochody: Fiat Doblo Cargo oraz Fiat Ducato o następujących parametrach:

 

 

 

 

 

Pojazd 1

OGŁOSZENIE

Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM

informuje, że posiada do sprzedania samochód dostawczy marki FIAT DUCATO 190 o nr rejestracyjnym WOT WK65

Otwock, dnia 20.11.2015 r.


OGŁOSZENIE

 

 

Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM
ul. Andrzeja Sołtana 7
05-400 Otwock
informuje, że posiada do sprzedania:

Aparatura do oznaczania testów enzymatycznych ANTHOS READER typ: 10 540 - rok produkcji – 1994 wraz z Drukarką igłową EPSON LX-300 – rok produkcji - 1998

Podczas Krajowej Konferencji Badań Radiograficznych 2015 w Popowie, kapituła Złotego Radiogramu przyznała to prestiżowe wyróżnienie naszemu pracownikowi.

Nasza siedziba

Produkty

Certyfikaty

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter, aby otrzymywac informacje o nowosciach z naszej strony.

Incorrect please try again
kod z obrazka: Enter the numbers you hear: