Archiwum

W GazetaPrawna.pl ukazała się artykuł dotyczący wynalazku Ośrodka Radioizotopów Polatom - tarczy molibdenowej, służącej do awaryjnych metod pozyskiwania technetu. Cały tekst tu

Załoga NCBJ OR POLATOM otrzymała pamiątkę z gratulacjami z okazji zakończenia procesu rejestracji naszej firmy jako wytwórni farmaceutycznej spełniającej wymogi GMP na Tajwanie.

W dniach 13 – 17 listopada 2017 odbyła się w Singapurze 15-ta konferencja badań nieniszczących Azji i Pacyfiku (APCNDT). Obecnie odbywa się ona co 4 lata w różnych państwach regionu. POLATOM brał udział w wystawie towarzyszącej konferencji jako brązowy sponsor. Od kilku lat Daleki Wschód to ponad połowa naszej sprzedaży źródeł Ir-192 oraz bardzo ważny region sprzedaży innych produktów.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prof. dr. hab. med. Juliana Linieckiego jednego z twórców medycyny nuklearnej w Polsce,wieloletniego Kierownika Zakładu Medycyny Nuklearnej AM w Łodzi i redaktora naczelnego Nuclear Medicine Review, eksperta Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej oraz członka honorowego Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej.

Był osobowością zasłużoną również dla naszego Ośrodka.

Składamy wyrazy współczucia rodzinie, bliskim i współpracownikom

21 października zaczyna się 30-ty Kongres Europejskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 410 w hali X4.

EANM 2016 Barcelona
Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na dorocznym kongresie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej (EANM) w Barcelonie.
Mamy zaszczyt poinformować o wyjątkowym sukcesie polskiej medycyny nuklearnej - podczas kongresu  Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej  prof. Leszek Królicki  (Warszawski Uniwersytet Medyczny)  otrzymał prestiżową nagrodę imienia Marii Curie.

19-ta Światowa Konferencja Badań Nieniszczących odbyła się w dniach 13-17 czerwca w Monachium. Konferencja i wystawa były okazją do spotkań z naszymi partnerami z Europy, Ameryki, Afryki i Azji. Produkowane przez POLATOM źródła do gamma-radiografii eksportujemy do ponad 30 krajów - z powodzeniem konkurując nawet na odległych rynkach Ameryki Południowej czy Dalekiego Wschodu.

 

Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM informuje, że posiada do sprzedania dwa samochody: Fiat Doblo Cargo oraz Fiat Ducato o następujących parametrach:

 

 

 

 

 

Pojazd 1

Nasza siedziba

Produkty

Certyfikaty

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter, aby otrzymywac informacje o nowosciach z naszej strony.

Incorrect please try again
kod z obrazka: Enter the numbers you hear: