EANM 2016 Barcelona

EANM 2016 Barcelona

EANM 2016 Barcelona
Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na dorocznym kongresie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej (EANM) w Barcelonie.
Mamy zaszczyt poinformować o wyjątkowym sukcesie polskiej medycyny nuklearnej - podczas kongresu  Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej  prof. Leszek Królicki  (Warszawski Uniwersytet Medyczny)  otrzymał prestiżową nagrodę imienia Marii Curie.
Nagroda została przyznana przez Komitet Naukowy EANM za zaprezentowaną pracę  "Secondary glioblastoma multiforme - local alpha emitters targeted therapy with 213Bi-DOTA-substance P". Podczas ceremonii zamknięcia prowadzący sesję prof. Wim J.G.Oyen zauważył, że jest to pierwsza w historii EANM nagroda przyznana zespołowi z Europy Centralnej i Wschodniej - z Polski, tak silnie związanej z  Marią Curie. Wierzymy, że ta nagroda przyczyni się do podniesienia naukowego prestiżu polskiej medycyny nuklearnej.
Dodatkową satysfakcją dla nas jest to, że nasz kolega i pracownik OR POLATOM, Pan Dariusz Pawlak należał do zespołu pracującego nad tą innowacyjną terapią. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Serdecznie gratulujemy p. profesorowi Leszkowi Królickiemu i całemu nagrodzonemu zespołowi.

EANM 2016 Barcelona
EANM 2016 Barcelona

Nasza siedziba

Produkty

Certyfikaty

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter, aby otrzymywac informacje o nowosciach z naszej strony.

Incorrect please try again
kod z obrazka: Enter the numbers you hear: