Zmarła Pani Doc. Dr Iwona Licińska

Zmarła Pani Doc. Dr Iwona Licińska

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 19.08.2019 r. w wieku 88 lat zmarła Pani Doc. Dr Iwona Licińska, wieloletni kierownik Zakładu Leków Izotopowych Narodowego Instytutu Leków. 
Zakład Leków Izotopowych powstał w 1960 r. z zadaniem sprawowania kontroli jakości radiofarmaceutyków wytwarzanych w Ośrodku Radioizotopów POLATOM (ówcześnie Ośrodku Produkcji i Dystrybucji Izotopów w Instytucie Badań Jądrowych). Historia Zakładu była przez wiele lat nierozerwalnie związana z historią naszego Ośrodka. Badania prowadzone w Zakładzie Leków Izotopowych przyczyniły się do naszych sukcesów we wprowadzaniu do klinik wielu nowych produktów radiofarmaceutycznych. Duża w tym zasługa Pani Docent Iwony Licińskiej, jej fachowości, doświadczenia i otwartości na nowe pomysły.  Pozostanie w naszej pamięci jako naukowiec, współpracownik ale także wychowawca młodszych pokoleń i przyjaciel.
Niech odpoczywa w spokoju

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w Kościele św. Karola Boromeusza na Powązkach w Warszawie w dniu 27.08.2019 r. o godz. 12:00

Nasza siedziba

Produkty

Certyfikaty