NASZA MISJA:

Z pasją i zaangażowaniem dostarczamy innowacyjne rozwiązania z obszaru medycyny nuklearnej, które służą ochronie zdrowia będącego dla nas najwyższą wartością.

NASZA WIZJA:

Jesteśmy firmą, która najlepiej w branży medycyny nuklearnej odpowiada na potrzeby klientów w kraju i za granicą. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami w celu utrzymania znaczącej pozycji w produkcji izotopów dla medycyny, nauki i przemysłu.

NASZE ZASADY:

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka spoczywa na Narodowym Centrum Badań Jądrowych – Ośrodku Radioizotopów POLATOM, jako producencie preparatów radioizotopowych wykorzystywanych w medycynie i w innych gałęziach gospodarki. Z tego względu w codziennej pracy kierujemy się zasadami Systemu Zgodności (compliance), którego celem jest zapobieganie występowania nieprawidłowości, ich wykrywanie oraz monitorowanie działań podjętych w celu minimalizacji ryzyk związanych z działalnością OR POLATOM. Zasady te realizujemy między innymi przez:

  • bezwzględne przestrzeganie obowiązującego prawa;
  • przestrzeganie procedur systemów jakości oraz innych regulacji wewnętrznych obowiązujących w OR POLATOM;
  • postępowanie zgodne z normami i standardami określonymi w Kodeksie Etycznym Ośrodka Radioizotopów POLATOM;
  • przeciwdziałanie nieakceptowalnym praktykom w miejscu pracy, w szczególności w obszarach bezpieczeństwa i higieny pracy, polityki personalnej, dyskryminacji i nierównego traktowania, mobbingu, nieuczciwej konkurencji i ochrony informacji;
  • proaktywny udział w kształtowaniu przyjaznego środowiska pracy, rozwoju innowacyjności i prac badawczo-rozwojowych oraz uczciwości zawodowej i budowaniu profesjonalnego podejścia do klientów i partnerów.

KODEKS ETYCZNY:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLITYKA ZGODNOŚCI:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.