Chemik do Laboratorium Wzorców Radioaktywności

Opis stanowiska:

• wytwarzanie wzorcowych roztworów i źródeł promieniotwórczych,
• przygotowywanie próbek do pomiaru aktywności radionuklidów,
• pomiary aktywności radionuklidów oraz opracowywanie danych pomiarowych,
• nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
• opracowywanie i doskonalenie instrukcji technicznych systemu zarządzania laboratorium,
• udział w pracach badawczo-rozwojowych w obszarze metrologii radionuklidów,
• udział w walidacjach metod analitycznych.

Wymagania:

• wykształcenie co najmniej średnie, o profilu chemicznym,
• znajomość zagadnień z obszaru radiochemii,
• mile widziana praktyka w pracy laboratoryjnej, w tym doświadczenie w walidacji metod analitycznych,
• dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca korzystanie z zagranicznych publikacji specjalistycznych,
• dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock- Świerk)
• transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dział Spraw Pracowniczych
e-mail: kadry@polatom.pl
tel. 22 273 17 73