DYREKTOR ds. HANDLOWYCH

Opis stanowiska:

• operacyjne organizowanie i raportowanie pracy pionu handlowego,
• opracowanie strategii handlowo-marketingowej i ustalanie celów zgodnych z obowiązującą strategią i aktualnymi priorytetami firmy oraz nadzór nad ich realizacją,
• prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji ze strategicznymi klientami firmy,
• pozyskiwanie nowych klientów i budowanie silnych relacji biznesowych,
• rozwój współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi,
• współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu uzyskania wsparcia dla działań handlowych,
• monitorowanie rynku i działań konkurencji,
• przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
• przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów oraz negocjowanie, renegocjowanie kontraktów z klientami,
• udział w konferencjach i targach branżowych.

Wymagania:

• min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży farmaceutycznej lub chemicznej,
• wykształcenie wyższe,
• biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka rosyjskiego,
• doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
• znajomość rynku oraz umiejętność poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności,
• umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem,
• wysoka motywacja, zorientowanie na cel, przedsiębiorczość, inicjatywa, samodzielność,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność budowania zespołu, motywowania i rozwijania umiejętności pionu handlowego,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym i młodym zespole,
• stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
• dynamiczny rozwój kompetencji zawodowych,
• pracę pełną wyzwań,
• dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina - miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock – Świerk).

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV oraz listu motywacyjnego (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Dział Spraw Pracowniczych
tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73