INŻYNIER INSTALACJI HVAC

Opis stanowiska:

• nadzór nad istniejącymi systemami wentylacji i filtracji powietrza,
• opracowywanie dokumentacji technicznej istniejących instalacji wentylacyjnych,
• opracowywanie koncepcji nowych instalacji wentylacyjnych,
• opracowywanie dokumentacji oraz udział w pracach dotyczących monitoringu pomieszczeń czystych,
• przeprowadzanie kwalifikacji pomieszczeń czystych,
• przeprowadzanie monitoringu powietrza w pomieszczeniach czystych,
• opracowywanie dokumentacji walidacyjnej/kwalifikacyjnej.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe: inżynieria sanitarna lub pokrewne,
• min. 5 lat praktyki w zawodzie,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• praktyczna umiejętność projektowania w systemie AutoCAD,
• mile widziana znajomość systemu jakości ISO 9001,
• mile widziana znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP,
• praktyczna znajomość języka angielskiego,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność, dokładność, systematyczność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie z konkurencyjnym wynagrodzeniem,
• dobrą i życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji)

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73