KIEROWNIK PIONU FINANSOWO - ADMINISTRACYJNEGO

Opis stanowiska:

• kreowanie strategii finansowej firmy oraz nadzór nad jej realizacją, w tym planowanie i realizacja budżetu rocznego oraz długoterminowych planów finansowych,
• odpowiedzialność za obszary zamówień publicznych, zarządzania projektami, zakupów i administracji (łącznie kilkanaście osób, w tym osoby na stanowiskach kierowniczych),
• przygotowywanie rocznych planów finansowych w zakresie inwestycji, zakupów środków trwałych, remontów, prac badawczo-rozwojowych, kontrola ich wykonania, analiza odchyleń,
• aktywna współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi i księgowością Ośrodka,
• przygotowywanie analiz finansowych oraz cyklicznych raportów na potrzeby wewnętrzne oraz w ramach sprawozdań do instytucji zewnętrznych,
• przygotowywanie analiz i rozliczanie projektów inwestycyjnych,
• realizacja polityki egzekwowania należności.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne,
• min. 10 letnie doświadczenie w pionach finansowych firm (preferowane firmy produkcyjne), w tym kilka lat doświadczenia w zarządzaniu działami finansów,
• doskonała wiedza z zakresu budżetowania, planowania finansowego, raportowania zarządczego i finansowego, analizy projektów inwestycyjnych, pozyskiwania finansowania,
• nastawienie na poszukiwanie usprawnień, chęć inicjowania nowych projektów,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
• gotowość do angażowania się w merytorycznie najistotniejsze zagadnienia
z podległych obszarów,
• nastawienie na cel, terminowość w realizowaniu zadań oraz zdolności analityczne,
• umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjny system premiowy,
• przyjazną atmosferę pracy,
• miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock – Świerk),
• dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji)

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73