PRACOWNIK DO DZIAŁU LOGISTYKI

Opis stanowiska:
• sporządzanie dokumentacji magazynowej i spedycyjnej,
• przygotowywanie przesyłek do ekspedycji,
• transport przesyłek do terminalu cargo lotniska Okęcie oraz do odbiorców krajowych.

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe: spedycja/logistyka,
• język angielski lub rosyjski komunikatywny,
• obsługa komputera, znajomość Microsoft Office,
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność,
• wskazane doświadczenie zawodowe w firmie spedycyjnej lub transportowej,
• mile widziane uprawnienia ADR oraz znajomość przepisów transportu drogowego i lotniczego.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń,
• miejsce pracy w okolicach Warszawy (Otwock-Świerk) – ok. 30 km od centrum Warszawy - zapewniamy dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV oraz listu motywacyjnego
(wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73