PRACOWNIK POMIAROWY

Opis stanowiska:
• pomiary aktywności radionuklidów oraz opracowywanie danych pomiarowych,
• wzorcowanie urządzeń do pomiarów aktywności radionuklidów w siedzibie laboratorium oraz poza nią,
• nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
• opracowywanie i doskonalenie instrukcji technicznych systemu zarządzania laboratorium,
• udział w pracach badawczo-rozwojowych w obszarze metrologii radionuklidów.

Wymagania:
• wykształcenie co najmniej średnie, o profilu technicznym, ze specjalizacją w dziedzinie fizyki, metrologii lub elektroniki,
• dodatkowym atutem będzie praktyka w pracy z aparaturą pomiarową, w tym znajomość zagadnień ich wzorcowania,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca korzystanie z zagranicznych publikacji specjalistycznych,
• dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
• dyspozycyjność,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:
• umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym, życzliwym zespole współpracowników,
• miejsce pracy w okolicach Warszawy (Otwock - Świerk) – ok. 30 km od centrum Warszawy - zapewniamy dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Dział Spraw Pracowniczych
e-mail: kadry@polatom.pl
tel. 22 273 17 73