Ślusarz warsztatowy precyzyjny

Opis stanowiska:

Praca w pionie technicznym NCBJ Ośrodka Radioizotopów „Polatom”, która swoim zakresem obejmować będzie m.in.:
• wykonywanie prac ślusarskich związanych z budową nowych, specjalistycznych,  linii do produkcji preparatów zawierających izotopy promieniotwórcze, ich remontami i/lub  modernizacjami,
• usuwanie awarii urządzeń zainstalowanych w w/w liniach technologicznych,
• wykonywanie innych, różnorodnych, prac o charakterze ślusarskim,
• przygotowanie materiałów i detali do dalszej obróbki mechanicznej (tokarskiej, frezerskiej, lakierniczej itp.),
• wykonywanie pomiarów kontrolnych,
• wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej i ich montaż w podzespoły, zespoły, maszyny i urządzenia.

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe ślusarz-mechanik, zasadnicze lub technikum,
• 5 lat praktyki w zawodzie ślusarza warsztatowego z praktyczną znajomością technik ślusarskich i ogólną dotyczącą technik obróbki skrawaniem,
• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
• umiejętność czytania i wykonywania rysunków technicznych oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (DTR, instrukcje obsługi itp.),
• dobra znajomość rysunku technicznego,
• znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność, dokładność, systematyczność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie z konkurencyjnym wynagrodzeniem,
• dobrą i życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• dojazd transportem zakładowym z: Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73