Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska:

• sporządzanie dokumentacji kadrowej w zakresie nawiązywania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy,
• prowadzenie akt pracowniczych oraz dokumentacji kadrowo - płacowej,
• bieżąca aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo – płacowym,
• ewidencjonowanie czasu pracy oraz kontrola jego poprawności,
• naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
• sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
• naliczanie zasiłków i prowadzenie dokumentacji zasiłkowej,
• wystawianie dokumentów i zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
• sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
• przygotowywanie, raportów i zestawień kadrowo - płacowych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• min. 5 letnie doświadczenie w pracy ukierunkowanej,
• praktyczna, szeroka znajomość przepisów prawa: pracy, podatkowego i ubezpieczeń społecznych oraz innych obowiązujących przepisów prawnych związanych z prowadzeniem polityki kadrowej,
• znajomość obsługi programu Płatnik,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność pracy w zespole, samodzielność, obowiązkowość, rzetelność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzoną okresem próbnym,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock - Świerk)
• transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dział Spraw Pracowniczych
e-mail: kadry@polatom.pl
tel. 22 273 17 73