SPECJALISTA DS. NAPROMIENIAŃ

Opis stanowiska:

• planowanie napromieniań w reaktorach jądrowych na potrzeby produkcji,
• prowadzenie analiz i monitorowanie bieżących możliwości napromieniań w reaktorach jądrowych,
• przygotowywanie materiałów tarczowych do napromieniań,
• realizacja prac wdrożeniowych,
• współpraca z odbiorcami zewnętrznymi w zakresie świadczenia usług napromieniania w reaktorach powierzonych materiałów.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe: chemia lub fizyka (lub ostatni rok studiów magisterskich),
• dobra znajomość podstaw fizyki jądrowej,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu biurowego),
• rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość, sumienność,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• znajomość podstaw fizyki reaktorowej,
• znajomość języka rosyjskiego,
• doświadczenie w pracy z materiałami promieniotwórczymi.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjny system premiowy,
• przyjazną atmosferę pracy,
• miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock – Świerk),
• dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji)

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73