SPECJALISTA W DZIALE LOGISTYKI

Opis stanowiska:

• planowanie tygodnia pracy zgodnie z grafikiem eksportowym- dokonywanie rezerwacji przesyłek w liniach lotniczych;
• sporządzanie dokumentacji wysyłkowej: AWB, DGD, etc.;
• nadzór nad terminowością dostaw w eksporcie i imporcie.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe;
• znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym ( znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem);
• znajomość środowiska Windows ( (Excel, Word, Outlook);
• bardzo dobra organizacja pracy oraz decyzyjność;
• dyspozycyjność;
• doświadczenie zawodowe w logistyce;
• mile widziane uprawnienia Dangerous Goods Regulations oraz znajomość przepisów prawa celnego.

Oferujemy:

• umowa o pracę na zastępstwo;
• pracę w przyjaznej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
• dogodne warunki finansowe;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV oraz listu motywacyjnego (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73