SPECJALISTA W DZIALE SŁUŻBA OCHRONY

Opis stanowiska:

• sprawowanie nadzoru i koordynowanie działań pracowników ochrony w OR POLATOM,
• kontrola zgodności obowiązków wypełnianych przez pracowników Służby Ochrony z obowiązującymi przepisami prawa  oraz procedurami wewnętrznymi,
• kontrola stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów, osób i mienia,
• sprawowanie nadzoru nad systemami zabezpieczeń technicznych,
• zarządzanie procesem zatrudniania nowych pracowników ochrony fizycznej oraz podwyższania kwalifikacji osób aktualnie zatrudnionych,
• współpraca z Szefem Wewnętrznej Służby Ochrony NCBJ w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (wskazane o specjalności elektronicznej, elektrycznej, łączności, mechanicznej lub informatycznej),
• zdolność zarządzania kapitałem ludzkim podległych pracowników oraz podejmowania strategicznych decyzji,
• znajomość przepisów branżowych, w tym ustawy o ochronie osób i mienia,
• mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego,
• mile widziane umiejętności techniczne w zakresie samodzielnej adjustacji sprzętu lub oprogramowania wykorzystywanego w realizacji obowiązków,
• odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne, pozwalające wykonywać pracę o wysokim poziomie ryzyka,
• dobra znajomość branży ochroniarskiej (w tym najnowszych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń technicznych),
• dobra znajomość obsługi komputera (w tym obsługa pakietów biurowych),
• wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
• miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock – Świerk),
• dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Dział Spraw Pracowniczych
tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73