TECHNIK/ INŻYNIER W DZIALE BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY RADIOLOGICZNEJ

Opis stanowiska:

• praca w pracowni izotopowej klasy I;
• nadzór dozymetryczny nad produkcją i spedycją źródeł promieniotwórczych;
• konserwacja aparatury kontrolno-pomiarowej;
• docelowo praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

• wykształcenie co najmniej średnie techniczne;
• uprawnienia co najmniej Inspektora Ochrony Radiologicznej typu IOR-1Z;
• znajomość technik pomiarowych i ich stosowania (umiejętność wykorzystania sprzętu i oprogramowania pomiarowego);
• rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność;
• podstawowa znajomość obsługi komputera (MS Office);
• podstawowa znajomość języka angielskiego/niemieckiego/rosyjskiego;
• prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

• specjalności: elektronika, chemia, elektromechanika, nukleonika, fizyka, elektryka, mechanika, informatyka;
• uprawnienia DGSA;
• znajomość zagadnień mikrokomputerowych systemów pomiarowych.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• ciekawą pracę w miłym zespole;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
• miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock-Świerk) – dojazd transportem zakładowym z Otwocka, Warszawy, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dział Spraw Pracowniczych
tel.: 22 273 17 70; 22 273 17 73