TECHNIK MECHANIK DO DZIAŁU INŻYNIERYJNO - WALIDACYJNEGO

Opis stanowiska:
• nadzór nad wyposażeniem produkcyjnym,
• przegląd i konserwacja krytycznych urządzeń/instalacji/systemów,
• nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową,
• opracowywanie instrukcji obsługi, przeglądów i konserwacji urządzeń/instalacji/systemów,
• precyzyjne wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej i ich montaż w podzespoły,
• wykonywanie prac montażowych urządzeń/przyrządów dedykowanych dla linii produkcji preparatów zawierających izotopy promieniotwórcze.

Wymagania:
• technik mechanik,
• min. 5 lat praktyki w zawodzie,
• doskonała znajomość rysunku technicznego,
• dokładność w precyzyjnym wykonywaniu detali,
• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
• dobra znajomość obsługi komputera (Office, AutoCad i pokrewne),
• mile widziana znajomość systemu jakości ISO 9001,
• mile widziana znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność, dokładność, systematyczność.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie z konkurencyjnym wynagrodzeniem,
• dobrą i życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji)

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70; 22 273 17 73