POLATOM na Bałkanach – kongres BCNM

Zapraszamy do udziału w 9. Bałkańskim Kongresie Medycyny Nuklearnej (BCNM) oraz Serbskim Kongresem Medycyny Nuklearnej, 12-14 maja 2022, Hotel Vrdnička kula, Vrdnik.

Kongres organizowany jest przez Active of Hybrid Imaging, Akademię Nauk Medycznych oraz Sekcję Medycyny Nuklearnej Serbskiego Towarzystwa Medycznego wraz z Centrum Medycyny Nuklearnej i Pozytonowej Tomografii Emisyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Serbii, Wydziału Lekarskiego Uniwersytet w Belgradzie i Serbskie Towarzystwo Medycyny Nuklearnej. Jest pod auspicjami Ministerstwa Zdrowia Republiki Serbii i przy wsparciu Ministerstwa Edukacji, Nauki i Technologii Republiki Serbii.

Będzie to okazja do zgromadzenia w jednym miejscu ponad 250 lekarzy: specjalistów medycyny nuklearnej, radiologów, podspecjalistów z zakresu endokrynologii, kardiologii i onkologii z krajów bałkańskich i europejskich oraz zaprezentowania na wystawie swoich osiągnięć i wymiany doświadczeń.

Dodatkowe informacje o BCNM 2022 można znaleźć na stronach: www.udruzenjenms.com lub www.nucmedai.com. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail (vera.artiko@gmail.com, dsobic2@gmail.com afganaida@gmail.com) lub agencji Aria (t.milatovic@aria.co.rs).