35. Doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Nuklearnej

Odliczamy dni do 35. Dorocznego Kongresu Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Nuklearnej w dniach 15-19 października 2022 roku w Barcelonie w Hiszpanii!

Będzie to pierwsze niewirtualne spotkanie po przerwie pandemicznej i z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z naszymi kolegami, przyjaciółmi i klientami z całego świata. W międzyczasie prosimy o zanotowanie w swoich callendarach na wirtualne Dni Multidyscyplinarne w dniach 28-30 czerwca 2022 r. – nowy format wydarzenia EANM. Obejmą one 2,5 dnia rozmów na zaproszenie i będą akredytowane przez CME.  Obejmą one 2,5 dnia rozmów na zaproszenie i będą akredytowane przez CME. Ta wirtualna konferencja obejmie 15 Sympozjów Naukowych i 25 Wspólnych Sympozjów z zewnętrznymi towarzystwami partnerskimi, zapewniających aktualne informacje na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny nuklearnej i ich multidyscyplinarnego kontekstu w ponad 78 godzinach treści naukowych.

Niemniej jednak większość sesji odbędzie się osobiście w październiku. Będziemy tam, więc zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska POLATOM. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie, nie wahaj się z nami skontaktować.